Kartoninio užpildo gamyba

Tai produktas, naudojamas kaip medžio drožlės plokštės pakaitalas, išlaikantis reikiamus gaminio kokybinius reikalavimus. Korinio užpildo patrauklumas slypi jo savybėse: ekologiškumas, pakartotinis perdirbimas, tvirtumas, lengvumas, maža kaina, pigus ir lengvas transportavimas. Panaudojimo sritys:

  • Baldų pramonė. Korinis užpildas baldų pramonėje yra naudojamas kaip intarpas baldinėje plokštėje. Jis lengvas, atsparus gniuždymui, lengvai perdirbamas ir neišskiria į aplinką jokių kenksmingų medžiagų. Privalumai: mažina baldo savikainą, lengvai perdirbamas, aukštas atsparumas gniuždymui.
  • Durų gamyboje. Kartoninis korys yra puikus užpildas visų tipų durims. Jis puikiai prisitaiko prie durų plokštės bei padeda absorbuoti garsą. Privalumai: mažina durų savikainą, atitinka keliamus reikalavimus garso izoliacijai.
  • Automobilių pramonėje. Kartoninis korinis užpildas yra naudojamas automobilių pramonėje interjero ir apdailos detalių gamybai, siekiant sumažinti svorį bei kaštus. Privalumai: mažas aukštis ir maža akutė, lengva išgauti norimą formą, didelis atsparumas smūgiams ir gniuždymui.
  • Pakuotės gamyboje. Pakuotė iš korinio užpildo yra puiki priemonė, apsauganti nuo išorinių veiksmų transportuojant buitinę ir pramoninę techniką, dūžtančius bei trapius gaminius.
    Privalumai: pasižymi puikiomis, smūgius sugeriančiomis savybėmis, neišskiria kenksmingų aplinkai medžiagų, pigesnis nei analogiškos pakavimo priemonės.